YORGUNLUK ve HALSİZLİĞE KARŞI KARANFİL MUCİZESİ

Değerli evdeteknik.com ziyaretçisi ,şimdi anlatacağımız yöntem bire bir denenmiş ve fevkalade olumlu sonuçlar alınmıştır. Çoğumuz gerek psikolojik sorunlar gerekse günün yorgunlukları ve çeşitli sağlık sorunlarından ötürü yorgun ve bitkin hissederiz. Özellikle zihin yorgunluğu ve hareketsiz yaşam bir araya geldiğinde sürekli bir uyku hali ,uyunsa bile dinlenememe ,halsizlik gibi sorunlar oluşturur. Birazdan anlatacağımız yöntemi uyumamanız gereken durumlardada kullanabilirsiniz.

Yöntem çok basit ve çok etkili. 2-3 Karanfili çay demlerken demliğe atıyoruz ve böylece karanfilli çay içiyoruz. İşte bu kadar basit. Sizi gün boyu ne kadar dinçleştirdiğini ,halsizliğinizin geçtiğini göreceksiniz. Akşam belli bir saatten sonra içmemenizi öneririz zira gece uyuyamayabilirsiniz. Karanfil sayısını artırabilirsiniz ,birazda damak tadı ile alakalı bir durum bu. Karanfilli çay etkisini yarım saate kalmadan gösterecektir.

Uzmanlar özellikle zihinsel yorgunluğa karşı etkili olduğunu söylüyor. Deneyin ve yogunluğunuzun nasıl kaybolduğunu ve ne denli dinçleştiğinizi görünce şaşıracaksınız.

Karanfilin Faydaları :

1. Karanfil ağız ve miğde salgılarını artırarak sindirimi kolaylaştırır. Bu nedenle miğde ve bağırsak tembelliğini gidererek metabolizmayı hızlandırır.

2. Karanfil çok güçlü bir dezenfektandır. Miğde ve bağırsakları dezenfekte ederek kokuşmaları ve doğal olarak gazı giderir. Bu nedenle ishale karşıda etkilidir. Bulaşıcı hastalıklardan ve mikrobik hastalıklardan korur. Mantarlara ,bakterilere ve virüslere karı etkilidir.

3. Karanfilin en enteresan özelliklerinden biride yiyecekleri bozulmaya karşı korumasıdır. Bu özelliğini sindirim sistemimizdede gösterir ve bağısaklarda kalan besinlerin bozulmasını önler. Bu nedenle gıda zehirlenmelerine karşı etkilidir. Aynı etki kansere karşıda koruyucu etki gösterir.

4. Bedeni dinçleştirir ve zihni yorgunlukları giderir. Sinir sistemini destekler. Öyleki sinirsel nedenlerle oluşan baş ağrılarını dahi geçirdiği söylenir.

5. Kalbi kuvvetlendirir ve çarpıntıları giderir.

6. Cinsel gücü artırır.

7. İdrar söktürücüdür. Bu sayede vucutta oluşan suyu ,ödemleri attırır.

8. Verem hastalığında gıda takviyesi olarak kullanılır.

9. Manganez ,Magnezyum ,Omega3 ve K vitamini ihtiva eder.

10.İyi bir antioksidandır. Vucudun toksin atıklardan arınmasını sağlar.

11.Bronş açıcıdır.

Kolay Gelsin.

evdeteknik.com